XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Data: 04.01.2024

Politechnika Świętokrzyska zaprasza do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.  Wydarzenie jest adresowane do studentów, doktorantów i absolwentów (niezależnie od roku ukończenia studiów), którzy w ich trakcie zostali twórcami/ współtwórcami wynalazku, wzoru użytkowego lub wzoru przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub formalnie zgłoszonego do ochrony w odpowiednim urzędzie. Do udziału w konkursie w tym roku zaproszono również studentów uczelni zagranicznych spełniających ww. wymagania.

Pięciu laureatów nagrody głównej weźmie udział w prestiżowej Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie (The International Exhibition of Inventions of Geneva) 2024, a ich stoiska wystawiennicze, pobyt i dojazd na wydarzenie sfinansują organizatorzy konkursu.

Termin składania zgłoszeń upływa: 25 stycznia 2024 r.

Więcej informacji o konkursie, w tym regulamin i formularze zgłoszeniowe, dostępne są na stroniePolitechniki Świętokrzyskiej

Zainteresowanych udziałem w Konkursie Student-Wynalazca, a także osoby znające twórców, których warto do tego zachęcić, zapraszamy do kontaktu z Ewą Szczepankieicz z Działu Własności Intelektualnej i Informacji Patentowej pod numerem telefonu 71 320 48 16 lub adresem mailowym: ewa.szczepankiewicz@pwr.edu.pl, która udostępni wzór zgłoszenia i aktualny regulamin konkursu,  a także  w razie potrzeby pomoże  wypełnić zgłoszenie i/lub wyjaśnić wszelkie inne  wątpliwości.